Подібно квітам, що розцвітають за певного догляду, для розквіту вихованців створено відповідні умови. Діти, як зірочки на небі, неповторні своєю красою, величаві радістю, яку дарують.

У закладі дошкільної освіти кожна «зірочка» викликає захоплення і оточена увагою кваліфікованих педагогів, добрих і працьовитих помічників, всього персоналу, який нараховує 54 працівники на чолі із завідувачем Волковою Іриною Василівною. Педагоги впродовж дня присвячують себе дітям, керуючись головною метою – фізичним розвитком та зміцненням їх здоров’я, вихованням, умінням знайти себе в цьому світі, бути самодостатніми.

Головний напрям роботи закладу — фізкультурно-оздоровчий,бо ж немає нічого важливішого, ніж здоров’я дітей. Цьому слугує збалансоване харчування, медичне обстеження, корегуюча гімнастика, фізкультурні заняття, спортивні свята, дозвілля, розваги, Дні здоров’я, валеологічні та заняття з БЖД та інші види роботи.

Психічне здоров’я вихованців, досвід дитинства – це емоційний досвід любові або ненависті, довіри або гніву, заздрості, страху або добра. І тому всім дітям з перших днів перебування в дитсадку створюється радісна атмосфера.

Повноцінне дитинство – це своя особиста територія, місце, обладнане з любов’ю, розумінням віку, душі та прагнень кожного, малюка. Заклад дошкільної освіти , його атмосфера «живлять» душу малюка, розкривають його резерви для навчання через вибіркову діяльність і гру.

Ми пишаємося своїми зірочками!!!!!!!!