Враховуючі недоліки та узагальнення результатів анкетування педагогічний колектив закладу дошкільної освіти № 114 в 2022/2023 навчальному році буде працювати за єдиною науково – методичною темою:

„ Створення умов для розвитку особистості дитини, свідомого ставлення до себе, оточення, довкілля, виховання любові до України, шанобливе ставлення до родини, поваги до народних традицій, рідної мови, національних цінностей українського народу. ”

Заклад дошкільної освіти №114 у 2023/2024 навчальному році працюватиме за освітньою програмою для дітей від двох до семи років "Дитина" .

Завдання на 2023/2024 н.р.

1. Забезпечити соціалізацію дошкільників в процесі формування стереотипів безпечної поведінки в сучасних умовах.

2. Виховання національної свідомості у дітей дошкільного віку шляхом ознайомлення з культурними надбаннями українського народу.

3. Налагодження комунікації з усіма учасниками освітнього процесу засобами партнерської взаємодії між батьками та педагогічним колективом.

На літній оздоровчий період 2024 року.

1. Створення умов для ефективного оздоровлення дітей улітку шляхом упровадження сучасних освітніх технологій збереження і формування здоров'я.

2. Продовження поглибленої роботи по формуванню у дошкільників морально-етичної культури, вихованню духовних цінностей засобами музики, театралізованої, ігрової, суспільної діяльності.

3. Продовження поглибленої роботи з розвитку у дошкільників позитивного ставлення до духовних цінностей через ознайомлення з літніми народними та календарними святами.