Завдання на 2017/2018 навчальний рік та оздоровчий період

Враховуючі недоліки та узагальнення результатів анкетування педагогічний колектив закладу дошкільної освіти № 114 в 2017/2018 навчальному році буде працювати за єдиною науково – методичною темою.

„ Створення умов для розвитку особистості дитини, свідомого ставлення до себе, оточення, довкілля, виховання любові до України, шанобливе ставлення до родини, поваги до народних традицій, рідної мови, національних цінностей українського народу. ”

Для реалізації якої висуває наступні пріоритетні завдання:

1. Виховання національної свідомості дошкільників шляхом залучення дітей до українських народних традицій.

2. Формування природовідповідної поведінки дітей в умовах сталого розвитку.

3. Розвиток логіко-математичної компетентності дошкільників через інтеграцію в різні види діяльності.

На оздоровчий період 2018 року:

1. Здійснення розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку засобами нетрадиційних технік зображення та конструювання з природного матеріалу.

2. Формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя у дітей дошкільного віку.

3. Продовжувати виховувати у дошкільників ціннісне ставлення до довкілля та самих себе, використовуючи сучасні технології для здійснення завдань гармонійного розвитку.