Враховуючі недоліки та узагальнення результатів анкетування педагогічний колектив закладу дошкільної освіти № 114 в 2020/2021 навчальному році буде працювати за єдиною науково – методичною темою:

„ Створення умов для розвитку особистості дитини, свідомого ставлення до себе, оточення, довкілля, виховання любові до України, шанобливе ставлення до родини, поваги до народних традицій, рідної мови, національних цінностей українського народу. ”

Заклад дошкільної освіти №114 у 2020/2021 навчальному році працюватиме за освітньою програмою для дітей від двох до семи років "Дитина" .

Завдання на 2020/2021 н.р.

1. Продовжувати роботу з розвитку зв’язного мовлення , навичок спілкування дітей дошкільного віку засобами театральної діяльності.

2. Формування у дошкільників основ здоров’язбережувальної компетентності шляхом посилення мотивації на ведення здорового способу життя.

3. Виховання у дошкільників любові до рідного краю, доброзичливого ставлення один до одного шляхом використання літературної спадщини В.О.Сухомлинського.

На літній оздоровчий період 2021року.

1. Створення умов для ефективного оздоровлення дітей улітку шляхом упровадження сучасних освітніх технологій збереження і формування здоров'я.

2. Продовження поглибленої роботи по формуванню у дошкільників морально-етичної культури, вихованню духовних цінностей засобами музики, театралізованої, ігрової, суспільної діяльності.

3. Продовження поглибленої роботи з розвитку у дошкільників позитивного ставлення до духовних цінностей через ознайомлення з літніми народними та календарними святами.