Наші досягнення:

2020 рік
Участь працівників закладу дошкільної освіти №114 в фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» 2020 р.

Досвіди педагогічних працівників закладу дошкільної освіти №114 представлені на фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» 2020 за темою: "Перспективний педагогічний досвід впровадження програмно-методичного комплексу «Впевнений старт: старший дошкільний вік» (автори вихователі Морозова Т.П., Вовк В.Г., вихователь-методист Пчельнікова М.В.).

Досвід роботи вихователів ЗДО №114 здобув диплом III ступеня на фестивалі "добрих практик" освітян Харківщини, 2020р

2019 рік

Участь працівників закладу дошкільної освіти №114 в фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» 2019

Вихователь Барабаш В.І., отримала диплом III ступеня за представлений досвід роботи: "Всебічний розвиток творчої особистості дошкільника через залучення до театрально-ігрової діяльності".

2018 рік

Участь працівників закладу дошкільної освіти №114 в фестивалі «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» 2018

Вихователі закладу дошкільної освіти Щербакова О.М. отримала диплом II ступеня за представлений досвід роботи: "Система роботи по ознайомленню дошкільників з декоративно-прикладним мистецтвом України"

Вихователь Морозова Т.П. отримала диплом I ступеня за представлений досвід роботи "Впровадження педагогічних принципів екологічного виховання В.О.Сухомлинського в практику роботи сучасного дошкільного закладу".

2017 рік

Завідувач закладу дошкільної освіти №114 Волкова І.В. отримала нагрудний знак "Відмінник освіти".

У 2008 році заклад дошкільної освіти №114 отримав почесну грамоту Департаменту з гуманітарних питань управління освіти Харківської міської ради за ІІІ місце у міському огляді-конкурсі серед ДНЗ міста на кращий стан організаційної, практичної, навчально-виховної роботи з питань захисту життя і здоров’я дітей у надзвичайних ситуаціях.
Трудовий колектив ЗДО отримав подяку Управління освіти м. Харкова за ІІІ місце в районному огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів м. Харкова до нового 2008-2009 навчального року. В 2009 році ЗДО здобув перемогу в районному огляді-конкурсі "Зелена весна". У 2010 році дошкільний навчальний заклад став переможцем в обласному конкурсі первинних профспілкових організацій.
За високий рівень професійної майстерності, значні досягнення у справі освіти, виховання і розвитку дітей, модернізації матеріальної навчальної бази закладу та у зв’язку з перемогою в огляді-конкурсі з підготовки навчальних закладів м. Харкова до нового 2010-2011 навчального року (ІІ місце) педагогічний колектив закладу дошкільної освіти був нагороджений Подякою міського голови.