Наші досягнення:

У 2018 році вихователь-методист Пчельнікова М.В. отримала подяку МОНУ України.

У 2018 році вихователі закладу дошкільної освіти Щербакова О.М., Морозова Т.П. прийняли участь у фестивалі "Добрих практик" та отримала дипломи I та II ступеня.

У 2017 році завідувач закладу дошкільної освіти №114 Волкова І.В. отримала нагрудний знак "Відмінник освіти".

У 2008 році заклад дошкільної освіти №114 отримав почесну грамоту Департаменту з гуманітарних питань управління освіти Харківської міської ради за ІІІ місце у міському огляді-конкурсі серед ДНЗ міста на кращий стан організаційної, практичної, навчально-виховної роботи з питань захисту життя і здоров’я дітей у надзвичайних ситуаціях.
Трудовий колектив ЗДО отримав подяку Управління освіти м. Харкова за ІІІ місце в районному огляді-конкурсі на кращу підготовку навчальних закладів м. Харкова до нового 2008-2009 навчального року. В 2009 році ЗДО здобув перемогу в районному огляді-конкурсі "Зелена весна". У 2010 році дошкільний навчальний заклад став переможцем в обласному конкурсі первинних профспілкових організацій.
За високий рівень професійної майстерності, значні досягнення у справі освіти, виховання і розвитку дітей, модернізації матеріальної навчальної бази закладу та у зв’язку з перемогою в огляді-конкурсі з підготовки навчальних закладів м. Харкова до нового 2010-2011 навчального року (ІІ місце) педагогічний колектив закладу дошкільної освіти був нагороджений Подякою міського голови.