Колективні перегляди у 2023/2024 н.р.
№ з/п Зміст роботи Дата проведення Відповідаль- ний Відмітка про виконання
1 Освітні лінії «Дитина у світі культури», «Дитина у природному довкіллі», гр.Тема: розвиток творчих здібностей. Інтегроване заняття. (5-й рік життя). Вересень 2023 Вихователь-методист Пчельнікова М.В.
2 Освітні лінії «Дитина у соціумі», «Гра дитини», «Дитина у природному довкіллі»). Тема : формування національної свідомості дошкільників. Ігрова діяльність з формування соціально-моральної компетентності дошкільників. (5-й рік життя). Жовтень 2023 Вихователь-методист Пчельнікова М.В.
3 Освітні лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «Особистість дитини»)
Тема: використання ігрових методів та прийомів з формування сенсорно-пізнавального простору дошкільнят. Тематичне заняття.
( 3-й рік життя).
Листопад 2023 Вихователь-методист Пчельнікова М.В.
4 Освітні лінії «Мовлення дитини», «Особистість дитини», «Гра дитини»). Тема: організація діяльності за ініціативою дітей, сприяння розвитку соціально-моральної сфери. Інтегроване заняття з розвитку мовлення (4-й рік життя). Грудень 2023 Вихователь-методист Пчельнікова М.В.
5 Освітні лінії «Дитина у соціумі», «Особистість дитини», «Гра дитини». Тема: Поєднання різних видів діяльності, які спрямовані на формування бажання дітей вміти захищати свої права, виховувати дружні взаємини, чесність, толерантність. Інтегроване заняття (з пріоритетом правового виховання). (6-й рік життя). Січень 2024 Вихователь-методист Пчельнікова М.В.
6 Освітні лінії «Особистість дитини», «Дитина у соціумі». Тема: Формування основних фізичних якостей, рухових умінь, оздоровчих навичок та безпечної життєдіяльності, Фізкультурне зняття. (3-й рік життя). Лютий 2024 Вихователь-методист Пчельнікова М.В.
7 Освітні лінії «Дитина у світі культури», «Гра дитини», Дитина у природному довкіллі». Тема: Розвиток емоційно-ціннісного та відповідального ставлення до українських національних традицій, мови. Комплексне заняття. ( 5-й рік життя). Березень 2024 Вихователь-методист Пчельнікова М.В.
8 Освітні лінії «Гра дитини», «Дитина у сенсорно-пізнавальному просторі», «Дитина у природному довкіллі» Тема: розвиток організованої ігрової діяльності, формування стійкого інтересу до пізнання довкілля, здатність застосовувати отримані знання на практиці, Інтегроване заняття. ( 6-й рік життя). Квітень 2024 Вихователь-методист Пчельнікова М.В.
9 Освітні лінії «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «Гра дитини», «Дитина у природному довкіллі». Тема: Формування системи логіко-пізнавальних дій, обстеження предметів та явищ та пошуково - дослідницьких умінь Інтегроване заняття. (5-й рік життя). Травень 2024 Вихователь-методист Пчельнікова М.В.