/Files/images/япс.jpg

Практичний психолог : Котляр Галина Олександрівна, стаж роботи 19 років.

У разі потреби, зв'язатися з практичним психологом можна наступним чином:

Контактний телефон: 725 -84-15

Електронна адреса: dnz114@kharksvosvita.net.ua

1. Візитка психологічної служби

Психологи в закладі дошкільної освіти пов'язані з охороною фізичного і психічного здоров'я дітей, із створенням умов, які сприяють їх емоційному благополуччю й забезпечують розвиток здібностей кожної дитини. Психологічне консультування дітей - це особлива форма допомоги родині. Завдання дитячого психолога - створити умови, в яких Вам буде простіше і зрозуміліше побачити себе і життя своєї родини з боку, усвідомити, які установки і дії створюють проблеми.

Основні напрями діяльності психолога ЗДО

1. Психологічна діагностика для отримання інформації про рівень психічного розвитку дітей, виявлення індивідуальних особливостей і проблем освітнього процесу.

2. Психологічна профілактика з метою запобігання можливих проблем у розвитку та взаємодії учасників освітнього процесу.

3. Корекційна та розвивальна робота,що допомогає створити умови для розкриття потенційних можливостей дитини, скорегувати відхилення психічного розвитку.

4. Психологічне консультування, що передбачає оптимізацію взаємодії учасників освітнього процесу і надання їм психологічної допомоги при вибудовуванні і реалізації індивідуальної програми виховання і розвитку.

5. Психологічна просвіта та навчання для створення умов для підвищення психологічної компетентності педагогів, адміністрації ЗДО і батьків, а саме:

- актуалізація і систематизація наявних знань;

- підвищення рівня психологічних знань;

- включення наявних знань у структуру діяльності.