Завершення Тижня безпеки!

Під час проведення Тижня безпеки з 21.05 по 25.05.2018 р . вихователі проводили з дітьми: тематичні заняття, дидактичні, сюжетні, театралізовані, конструктивно-будівельні ігри з елементами безпеки життя, конкурси, естафети, змагання, екскурсії та прогулянки, читання творів художньої літератури відповідної тематики, аналіз небезпечних ситуацій та правила поведінки в довкіллі.

Дошкільнята середніх та старших груп здійснили екскурсії в природу, де вихователі їх ознайомили із правилами безпечної поведінки в довкіллі, та на груповому майданчику.

В кожній групі дошкільного закладу оформлено куточки «Безпека дитини», підготовлено і оформлено виставки дитячих малюнків на тему «Безпека життя і здоров’я дитини».

З батьками вихованців проведено консультування щодо закріплення знань батьків про безпеку життєдіяльності дітей.